UWAGA!
Uprzejmie informujemy, że zamykamy konto Rady Rodziców. Wszelkie wpłaty należy obecnie kierować na konto Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka. Numer konta: 05 1020 2906 0000 1402 0356 7757.

WIELKA GALA
Zapraszamy na Wielką Galę, podczas której uczestnicy zajęć Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka zaprezentują swoje talenty

LATO W KORCZAKU
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i wycieczek przygotowanych na wakacje. Zapisy ruszają 4 czerwca. Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 12 647 15 25

WARSZTATY CHÓRALNE
W dniach 13-14 maja odbędą się Małopolskie Warsztaty Chóralne. W tym roku świętujemy 100-tną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert finałowy 14 maja o godz. 13 w Teatrze Ludowym. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy!

Mecz Piłkarski - ŚWIĘTUJEMY 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI
Niepodległość można uczcić na różne sposoby. Rada Dzielnicy XVI Bieńczyce oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka zapraszają do świętowania w duchu sportowej rywalizacji.
12 maja o 13:00 na boisku wielofunkcyjnym przy MDK im. J. Korczaka os. Kalinowe 18 zostanie rozegrany mecz piłkarski. Zapowiada się emocjonująca rozgrywka między zawodnikami reprezentującym krakowskie media, a drużyną Porozumienia Dzielnic Nowohuckich i Rady Miasta Krakowa.
Po sportowych zmaganiach zachęcamy do skorzystania z dodatkowych atrakcji: zabaw i animacji dla najmłodszych oraz stoiska gastronomicznego. Spotkajmy się razem, aby świętować 100 lat Niepodległości Polski.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Andrzej Buczkowski Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XVI Bieńczyce

Wykaz zawartych umów najmu, dzierżawy, użyczenia dotyczących udostępnienia powierzchni i pomieszczeń.