DNI ZIEMI
26-27 KWIETNIA, ALEJA RÓŻ

XII MAŁOPOLSKIE WARSZTATY CHÓRALNE

W muzycznym świecie renesansu i baroku
Ramowy program warsztatów
13 MAJA, MDK im. J. Korczaka, os. Kalinowe 18, Kraków
10:00 Rozpoczęcie warsztatów
12:00 Próba ruchowa
14:00 Przerwa
15:00 Przejazd tramwajem na koncert w kościele OO. Dominikanów
17:00 Gra terenowa
14 MAJA, Zamek Kólewski, ul. Zamkowa 2, Niepołomice
10:00 Rozpoczęcie warsztatów
12:00 Próba ruchowa
13:30 Przerwa
15:30 Próba z orkiestrą
17:00 Przygotowanie do koncertu
18:00 Koncert finałowy

DO POBRANIA:
- karta zgłoszenia
- program

- Vivaldi Gloria
- Pieśni Kalliopy Słowieńskiej

1. Utworem obowiązkowym do wykonania, wspólnie przez wszystkie zespoły, jest Gloria A. Vivaldiego (materiał zaznaczony jako: Vivaldi_Gloria.pdf).
Utwór przygotować należy w zestawieniu głosów jakimi dysponuje chór – np. cztero-głosowy chór mieszany: soprany, alty tenory, basy, chór żeński: soprany, alty.
2. Pozostałe kompozycje są propozycją repertuarową dla uczestniczących w warsztatach zespołów i mogą być wykonane w wersji zapisanej w materiale nutowym,
bądź jedynie w oparciu o ten zapis np. chóry żeńskie mogą wykonać zaproponowane kompozycje w układzie 2-głosowym, wybierając do realizacji jedynie głosy sopranu i altu.

Całość mimo, że łatwa w opanowaniu, powinna w czasie wykonania sprawiać wszystkim wiele radości. Zapisy przyjmujemy do 17. kwietnia br.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Do udziału zapraszamy dzieci z klas od I do III.
Na prace konkursowe związane z tradycjami Świąt Wielkanocnych czekamy do 5 kwietnia

PROGRAMOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH
Na zajęcia zapraszamy w poniedziałki, os. Kalinowe 18

UWAGA!
Uprzejmie informujemy, że zamykamy konto Rady Rodziców. Wszelkie wpłaty należy obecnie kierować na konto Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka.
Numer konta: 05 1020 2906 0000 1402 0356 7757.

Wykaz zawartych umów najmu, dzierżawy, użyczenia dotyczących udostępnienia powierzchni i pomieszczeń.