ZIMA W KORCZAKU

W tym roku ferie w Małopolsce rozpoczynają się wyjątkowo wcześnie, bo już 14 stycznia.
Zobaczcie co ciekawego dla Was przygotowaliśmy na ZIMĘ W KORCZAKU. Zapisy przyjmujemy od 12 grudnia.
Nie przegapcie szansy na wspaniałą przygodę!

KONCERT ŚWIĄTECZNY "Polska to jest wielka rzecz"

Koncert w Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach jest częścią oficjalnych krakowskich obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
W programie:
Fryderyk Chopin – Scherzo h-moll op.20
Pieśni kompozytorów polskich i kolędy
Ignacy Jan Paderewski – Suita G-dur na orkiestrę smyczkową
Jan Sebastian Bach – Koncert na dwoje skrzypiec d - moll BWV 1043
Ignacy Jan Paderewski – Menuet na orkiestrę smyczkową
Felix Mendelssohn-Bartholdy – Koncert podwójny d-moll, na skrzypce i fortepian z towarzyszeniem orkiestry smyczkowej

OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY DLA DYRYGENTÓW ZESPOŁÓW CHÓRALNYCH

Akademia Muzyczna w Krakowie, Młodzieżowy Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie oraz Małopolski Oddział Polskiego Związku Chórów i Orkiestr serdecznie zapraszają do udziału w „Ogólnopolskich warsztatach dla dyrygentów zespołów chóralnych”. Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści z zakresu chóralistyki: Mykoła Kułyk, Alena Tichá, Andriej Stavricki.
Termin warsztatów: 15 grudnia 2018 roku
Termin zgłoszeń: 07 grudnia 2018 roku
Miejsce: Aula w Domu Akademickim Akademii Muzycznej, ul. Przemyska 3

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszenia do pobrania po kliknięciu w ikonkę

PROGRAMOWANIE GIER KOMPUTEROWYCH
Na zajęcia zapraszamy w poniedziałki, os. Kalinowe 18

UWAGA!
Uprzejmie informujemy, że zamykamy konto Rady Rodziców. Wszelkie wpłaty należy obecnie kierować na konto Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka.
Numer konta: 05 1020 2906 0000 1402 0356 7757.

Wykaz zawartych umów najmu, dzierżawy, użyczenia dotyczących udostępnienia powierzchni i pomieszczeń.